KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8002025
nr 800 2025
Blandteknik
osignerad, Europa & Tjuren, ramens innermått: 66 x 93
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:55:21
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr